marți, 12 ianuarie 2016

rezumat video Simona Halep Caroline Garcia 6-4 2-6 6-1 halep vs garcia youtube sydney 12.01.2016 video rezumat simona halep vs caroline garcia 12 ianuarie 2016 halep WTA SYDNEY 2016 Simona Halep vs Caroline Garcia WTA Highlights rezumatul meciului de tenis halep garcia marti 12 ianuarie 2016 youtube video partida halep garcia halep cu frantuzoaica Simona Halep vs Caroline Garcia WTA Highlights
Simona Halep a castigat azi primul sau meci in 2016 / Foto: Mark Metcalfe / Getty Images

Simona Halep (2 WTA) a învins-o pe Caroline Garcia, scor 6-4, 2-6, 6-1, în meciul disputat marţi, 12 ianuarie 2016, la Sydney. După victoria cu franţuzoaica, Simona Halep s-a calificat în sferturile de finală ale turneului din Australia, unde o va întâlni pe Karolina Pliskova. Machidoanca va juca cu cehoaica partida în direct la Digi Sport 2 miercuri dimineaţă, nu înainte de ora 07:00.
Felicitări, Simona Halep! Mult succes în meciul cu Pliskova!

2016 Apia International Sydney Second Round | Simona Halep vs Caroline Garcia | WTA Highlights

by WTA (YouTube), 12 ian. 2016

Mai multe detalii despre meciul de tenis Simona Halep - Caroline Garcia găsiţi aici: VIDEO Victorie mare pentru Simona. Într-un picior în setul doi, Halep a revenit superb - http://www.digisport.ro/Sport/TENIS/LIVE+VIDEO+Simona+Halep+-+Caroline+Garcia.

Image Courtesy of Sydney International - Australian Open Series (Facebook) - www.facebook.com/SydneyInternational / Simona Halep of Romania plays a backhand in her match against Caroline Garcia of France during day three of the 2016 Sydney International at Sydney Olympic Park Tennis Centre on January 12, 2016 in Sydney, Australia. (Photo by Mark Metcalfe/Getty Images)