marți, 31 martie 2015

REZUMAT VIDEO: Simona Halep vs Flavia Pennetta, 6-3, 7-5 (Miami Open 2015)

REZUMAT VIDEO Simona Halep vs Flavia Pennetta Miami Open 2015 marti 31 martie 2015 YOUTUBE VIDEO rezumatul meciului Halep Pennetta Miami 2015 optimi de finala Simona Halep vs Flavia Pennetta Full Highlights HD Miami Open 31.03.2015 martie 2015 4nd Round by Tennis Sport YouTube 30 martie 2015 monday 30.03.2015 rezumatul partidei Simona Halep Flavia Pennetta Miami Open 2015 de azi dimineata ora 4 Dolce Sport 1 Halep a castigat meciul de tenis cu Pennetta turneul Miami Open 2015
Simona Halep, Romania (World No. 3, WTA), Miami 2015/ Foto: (C) Miami Open

Simona Halep, locul 3 WTA, a învins-o pe italianca Flavia Pennetta, locul 28 mondial, în două seturi, scor 6-3, 7-5, în optimile de finală ale turneului de categorie Premier Mandatory din Miami, luni, 31 martie 2015. Partida de la Miami Open a durat o oră şi 31 de minute, Halep obţinând a treisprezecea victorie consecutivă în circuitul WTA. Meciul a fost transmis în direct pe Dolce Sport 1, marţi dimineaţă la 04:15, ora României.
Felicitări, Simona Halep! Mult succes în sferturile de finală cu Sloane Stephens!

Mai multe detalii, inclusiv rezumatul video comentat în limba română, al meciului de tenis Halep - Pennetta de la Miami Open 2015, găsiţi aici:

Simona Halep vs Flavia Pennetta. Full Highlights HD Miami Open 2015 4nd Round VIDEO

Simona Halep vs Flavia Pennetta Full Highlights Full HD 720p Miami Open 2015 4nd Round